Зустрічайте Profi насіння!

Відтепер ТМ Seedera пропонує насіння для професійного вирощування на невеликих ділянках та фермерських господарствах. Нова лінійка Profi налічує 36 сортів та гібридів найпопулярніших культур: огірки, томати, капуста, буряк, морква, кукурудза, баклажан, диня, кабачок, кавун. Це насіння найвищої якості від провідних мультинаціональних компаній. Більшість гібридів даної лінійки ранньостиглі.

Чому гібриди?

Гібриди (F1) – це насіння, отримане схрещуванням спеціально відібраних батьківських рослин. У результаті отримують гібрид, який взяв від тата-мами – найкращі властивості. Наприклад, самостійне опилення, скоростиглість, товарність, підвищену врожайність, стійкість до різних хвороб і несприятливих погодних умов. Виведення нового гібриду вимагає багато часу та кропіткої роботи кваліфікованих працівників. Гібрид є кращим у стійкості, врожайності, транспортабельності, багатьох смакових та візуальним характеристиках.

Спеціально для лінійки Profi було розроблено новий вид упаковки з «віконечком». Таким чином добре видно посадковий матеріал.
Насіння вже оброблене фунгіцидами, підготовлене для посадки. Дає надзвичайно високу схожість 97-100%. Плоди дозрівають однакові, вирівняні, мають чудові смакові якості.

Придбати насіння Profi в роздріб можна в торгових точках , оптом у наших регіональних представників .