Супер Добриво для фруктових дерев

Препаративна форма: гранули.

Компонентний склад:азот (N) – 14%, фосфор (P) – 7%, калій (K) – 9,6%, сірка (SO3) – 5%, магній (MgO) – 2%, залізо (Fe) – 0,1%, марганець (Mn) – 0,6%, бор (B) – 0,1%

Переваги: добре відростання пагонів; гарне приживання при посадці ; активне плодоношення.

Постачальник: Nova Minerals ТОВ КТ

ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ДОБРИВА

Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР ДОБРИВА лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОГ). Кожна гранула містить повний та збалансований комплекс елементів для потреб кожної рослини. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.

Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в грунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.

Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів протягом усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів з гранули добрива відповідає вимогам рослин в їх вегетаційний період. Дія починається при температурі вище 0°С і при збільшенні температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності враховуючи розвиток рослини. Рівень кислотності грунту, вміст в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.

Купити в магазині

Застосування

Елементи

Догляд за рослинами на ділянці: добриво рівномірно розподіліть навколо рослини, злегка перемішайте з верхнім шаром ґрунту і полийте водою. Перше підживлення рослин проводять у березні (після танення снігу, до розпускання листя) і далі кілька разів з інтервалом раз на місяць або 30-45 днів. Використовувати 2-4 рази за сезон.

Норма витрат: 
 

Культура

 

Удобрення під час посадки

 

Основне підживлення (березень-серпень)

Фруктові дерева 40 г добрива змішати з 10 літрами субстрату та додати в посадкову яму 40 г на рослину

 

 

З усього розмаїття елементів живлення найбільше плодові споживають азот, фосфор і калій. При нестачі цих елементів рослини дають невеликий урожай, хворіють, погано переносять холодні зими. Навесні, коли дерева тільки починають прокидатися від довгого зимового сну, для їх розвитку і плодоношення рекомендується підгодівля азотом. Елемент запускає вегетативні процеси, в результаті яких ваш сад буде розростатися активніше. Нестача азоту проявляється в затримці росту дерев, у них формуються вузькі, менші від звичайного розміру бліді (хлоротичні) листки. Також погіршується цвітіння, можливе значне опадання зав’язі. Хоча причиною останнього явища може бути і висока ступінь загущення крони дерев.

Калій та фосфор у складі добрива допоможуть зміцнити коріння та збільшити кількість бічних пагонів. Потреба в фосфорі особливо велика на початку сезону для формування коренів молодих недавно пересаджених саджанців. А також в період цвітіння і зав’язування плодів. Фосфор як і калій відповідає за покращення якості і кількості плодів. Оскільки азот, фосфор і калій у складі добрива знаходяться в дуже вдалому співвідношенні, така підгодівля найменше обпікає коріння і найкраще засвоюється деревами.

Марганець посилює накопичення хлорофілу та утворення цукрів, визначає інтенсивність дихання, проявляє позитивний вплив на переміщення фосфору з нижніх старіючих листків до верхніх і до репродуктивних органів, впливає на плодоношення. Підвищуючи водоутримуючу здатність рослинних клітин, елемент знижує транспірацію (випаровування вологи з поверхні рослин). Активізує ростові процеси, збільшує стійкість до несприятливих факторів. Якщо марганцю не вистачає, рослини починають чахнути, порушується співвідношення елементів живлення, що призводить до хлорозів, некрозів (на листках виникають дрібні жовтуваті плями, які з часом призводять до їх відмирання), зменшення, а іноді, і взагалі відсутності плодоношення.