Нове Супер Добриво для супер врожаю!

Власна ділянка – простір для реалізації ідей господарів. Нове Супер Добриво допоможе створити досконале вишукане простір у вашому саду або на городі і отримати хороший урожай.

Серед наших новинок Супер Добрива для винограду, малини, ожини, смородини; для газону Pro-Complex; для лохини, чорниці та інших рослин, кислих грунтів; для полуниці та суниці; для плодових дерев та фруктових кущів; для троянд та декоративных квітів; для хвойних та декоративних багаторічних рослин SUPER SCANDIC; Супер Добриво універсалне Nordic Supreme.

В основі гранульованого Супер Добрива лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур мікроелементів (марганець, бор, залізо), мезоелементів (магній, сірка, кальцій) і макроелементів (азот, фосфор, калій) під шаром захисної оболонки – органо-гранули. Кожна гранула містить повний і збалансований комплекс елементів, необхідних рослині. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами та становить 80-90%.

Принцип дії добрива полягає в тому, що захисна оболонка органо-гранули поступово розчиняється та забезпечує надходження елементів до грунту в залежності від потреби рослин в певний період розвитку: навесні – для стимуляції росту, влітку – для активної вегетації, восени – для зміцнення на зиму. Живильні речовини надходять при температурі від 0°С.

Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб вона отримала повний комплекс корисних елементів протягом усього періоду розвитку. При цьому рівень кислотності грунту, вмісту в ньому солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули. До речі, побачити, як виглядають гранули, ви можете завдяки спеціальному віконцю в упаковці.

Придбати нові Супер Добрива можна в наших роздрібних торгових точках вашого регіону, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів , а оптом – у наших регіональних менеджерів .

Супер Добрива від «Сімейного Саду» – це супер урожай!