Новинка на українському ринку пакетованого насіння – набори “4+1”

П’ять в одному! Це не просто спокуслива фраза з реклами, а реальність! Вперше в Україні – ексклюзивний формат фасування Вашого улюбленого насіння: 5 культур в одному комплекті.  Набори трав для чаю, лікарських трав,  прянощів, квітів. Всього 20 видів комплектів.

Нову серію пакетованого насіння легко впізнати за своєю упаковкою помаранчевого кольору. Всередині знаходяться 5 проміжних пакетиків (для кожної культура окремо), на яких вказані назва культури, сорт, граммаж. Спеціально для ВАС створені найбільш цільові і необхідні набори. Ви економите свій час, адже ми попіклувались зібрати найбільш актуальні і характерні до різних страв насіння прянощів. Смак риби Ви зможете підкреслити завдяки нашому набору «Прянощі до риби», розкрити аромат м’яса, використовуючи «Прянощі до м’яса», а також доповнити унікальність Ваших улюблених страв такими наборами як «Прянощі до грибів»«Прянощі до птиці»«Прянощі до салатів».

Набори трав до чаю підібрані не лише за своїми смаковими, а й лікарськими властивостями. Вашій увазі  – «Аромати літа», «Ранкова свіжість».

Не має потреби наймати персонального ландшафтного дизайнера. Ми приготували для Вашого квітника готові набори – «Ласкавий ранок», «Шалена пристрасть» та «Чарівна хвиля». Більше того,  на упаковці Ви знайдете графічно представлену схему висадки, яка допоможе створити затишок і неперевершену красу у Вашому  квітнику.

Також серед новинок набори насіння «Борщ», «Зелена грядка», «Ароматна грядка», «Огород на підвіконні», «Бочкові соління», а також лікарських трав «Для схуднення», «Шлунковий», «Серцевий», що поліпшать роботу Вашого організму і зміцнять імунітет.

Такі набори є вигідніми ще й тим, що Ви платите лише за 4 комплекти, а 5-й отримуєте абсолютно безкоштовно. Зустрічайте наші нові зірочки-новинки вже в листопаді 2017 року! А попередні замовлення можна робити вже зараз.

Якщо Ви бажаєте зробити замовлення для себе прямо зараз , заходьте в наші роздрібні магазини.

Із питань оптової купівлі Вас проконсультують наші досвідчені територіальні представники.